Üsküdar Klima Servisi

 

Üsküdar Klima Servisi

 

Üsküdar Kombi ve Klima Servisi ile Kaliteli Hizmet

                Günümüzde klimalar artık yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle son dönemlerde sıcaktan bunalanlar klimaları tercih ediyor. Klimalar bu kadar çok kullanılınca da istenmeyen sorunlar meydana gelebilir. Eğer klimalarınızın bakım ve onarımını zamanında yaptırmazsanız klimalarınızda büyük sorunlar meydana gelebilir. İşte bu durumda sizde Üsküdar Kombi ve Klima Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Üsküdar ve çevresinde hizmet veren servisimiz Airfel, Alarko, Midea, Fujitsu, Mitsubishi, Samsung, LG Klima, Panasonic gibi markaların klimalarını sorunsuz bir şekilde onarıyoruz. Servisimiz bu markaların yanı sıra Beko, Bosch, Baymak, Daikin, Demirdöküm, Toshiba ve Siemens markalı klimaların bakımları da yine servisimizde sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Servis olarak sadece bakım değil aynı zamanda arızalı klimalarda bakım hizmeti de sunmaktayız.

Üsküdar Kombi ve Klima Servisi Arçelik, Airfel, Alarko, Baymak, Bosch, Demirdöküm, ECA Kombi, Ferroli ve Vaillant marka kombilerin bakım ve onarımını da yapıyor. Su sızdırma, ateşleme mekanizması sorunu, montaj, sökme, arızalı parça değişimi vb. gibi tüm işlemler servis personellerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan servis personellerimiz siz değerli müşterilerimizin istek ve görüşlerine önem vermektedir. Kombi ve klimalarınızın bakımı ve onarımı sırasında şikâyetçi olduğunuz farklı durumlar varsa bunları yine personellerimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede personellerimiz bu sorunlarla da ilgilenecektir. Ayrıca bakım ve onarım sonrasında gerekli açıklamalar personellerimiz tarafından sizlere yapılacaktır. Bunlara uyduğunuz zaman aynı sorunlar ile tekrar karşılaşmayacaksınız.

Üsküdar Kombi ve Klima Servisi yedek parça değişimi yaparken tamamen orijinal yedek parçaları tercih etmektedir. Garantili olan bu parçalar sayesinde aynı sorunlar tekrar karşılaşmayacaksınız. Eğer değişimi yapılmış olan parça arızalanacak olursa bakım ve onarımlar ücretsiz olarak servisimiz tarafından yapılacaktır.