Toshiba Klima Servisi

 

Toshiba Klima Servisi

 

         

Toshiba Klima Servisimiz yıllardır sektörde edindiği tecrübeleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir. Eğitimli uzman personellerimiz ve saygın firma imajımız ile müşteri odaklı hizmet politikamızı her geçen gün geliştirerek sizlere en kısa sürede ve en uygun hizmeti vermeye devam ediyoruz. Kaliteli ve garantili sunduğumuz servis hizmetlerimizi uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarlı ile sizlere sunuyoruz.

 

Tavan tipi, duvar tipi, kaset tipi, kanal tipi, konsol tipi klimaların her türlü bakım ve onarım hizmetlerini Toshiba Klima Servisi olarak eğitimli personellerimiz tarafından vermekteyiz. Servis hizmetlerimizde peşin ödemelerde indirim ve kredi kartı ile kapıda ödeme imkânı da sunuyoruz.

 

Servisimiz tüm klima ürünlerimizin bakım, onarım, arıza, montaj, tamir, yerinde keşif hizmetlerini siz müşterilerimize güler yüzlü yaklaşımımız ve yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sunuyoruz. Araçlarımız teknik malzemeler açısından tam donanımlı tesisatlarla dolu olarak servis hizmeti vermeye gitmektedir. Sizlerin ihtiyaçlarınızın en kısa sürede karşılanması, problemin en kısa sürede çözülmesi için araçlarımızda tam donanımla servisten hareket etmektedir.

 

Toshiba klima servisimizde Toshiba marka klimaların tamamına teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Alarko, Airfel, Beko, Midea, Mitsubishi, LG, Samsung, Panasonic, Siemens, Daikin, Beko, Bosh, Demirdöküm ve Toshiba gibi markaların tüm modellerdeki klimalarının da teknik servis hizmeti verilmektedir.

 

Klimanız ile ilgili bir sorun yaşadığınız anda bir telefon kadar uzağınızda olan Toshiba Klima Servisimize teknik servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede uzman ekiplerimiz sizin için gerekli donanımlarıyla gelicek ve talepleriniz doğrultusunda sizin ihtiyaç duyduğunuz en doğru hizmeti sizlere sunucaktır. Ayrıca Toshiba Klima Servisi olarak verdiğimiz hizmetlerimize ve kendimize güveniyoruz  ve siz kullanıcılarımıza 1 yıl işçilik garantisi vermeye devam ediyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: