Mitsubishi Klima Servisi

 

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisimizde ücretsiz keşif, ürün satışı, montaj, bakım, tamir ve yedek parça değişimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yetkili servisimiz haftanın 7 günü uzman kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımı ile siz tüketicilerin hizmetindedir.

 

Klima satın almak istediğinizde yetkili servisimiz klimayı taktırmak istediğiniz mekâna gelerek klimanın monte edileceği en uygun yerin belirlenmesi, bazı teknik açıdan olması gereken durumların tespiti ve siz müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılabilmesi için yerinde keşif hizmeti vermektedir. Mitsubishi Klima Servisi olarak bu hizmet için müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

 

Uzman servis personelimizin keşfinden sonra sizin ve personelimizin belirlediği özelliklerde ihtiyacınız olan klima seçeneklerinden birini tercih edebilirsiz. Duvar tipi, inverter duvar tipi, kanallı tip, kaset tipi, salon tipi, tavan tipi, yer tipi, inverter multi split ve vrf sistemler klima seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edip satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin her bölgesinde montaj hizmetlerimiz Mitsubishi Klima Servisimiz tarafından ilgili montaj prosedürü gereği ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca klimanın standart bir şekilde takılması için gereken bağlantı kablosu, boru, dış ünite askısı gibi tüm teknik malzemelerden de ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

 

Klimanızı kullandığınız süre boyunca yüksek performans almanız ve problemsiz çalışmasını sağlamak için belirli aralıklarla bakımının yapılması ve ileride klimanızın çalışmasını engelleyecek ya da performansının düşmesine sebep olacak parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Servisimiz bu hizmeti de müşterilerimize sunmaktadır.

 

Mitsubishi Klima Servisimize haftanın her günü çağrı merkezimiz aracılığıyla ya da internet üzerinden teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimizde Mitsubishi klimaların yanında, Alarko, Beko, Bosh, Baymak, Midea, Fujitsi, Toshiba, Lg, Panasonic, Samsung, Siemes, Daikin, Demirdöküm ve Toshiba marka klimalarında teknik servis hizmetleri verilmektedir.

%d blogcu bunu beğendi: