LG Klima Servisi

 

LG Klima Servisi

 

Amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede çözmek olan servisimiz, sizlere yerinde ve uygun fiyatlarla hizmet sunarak LG Klima Servisi görevini tam olarak yerine getirmeyi hedeflemekedir.

 

Servisimizde gerekli tüm malzemeleri içinde bulunduran tam donanımlı araçlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz ve bize başvurduğunuz andan itibaren en kısa sürede yerinde servis ve konularında eğitim almış uzman personelimiz ile aynı gün içinde LG Klimalarınıza servis hizmeti sunuyoruz. Vrf klima, salon tipi klima, multi klima, kaset klima, split klima, kanallı klima gibi bütün klima çeşitlerinden modelleri ne olursa olsun yedek parça, bakım, onarım, montaj, tamir gibi hizmetleri LG Klima Servisi olarak müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca servisimizde Airfel, Alarko, Beko, Bosh, Baymak, Daikin, Demirdöküm, Midea, Fujitsu, Toshiba, Mitsubishi, Panasonic, Samsung ve Siemens marka klimalarında servis hizmetini vermekteyiz.

 

Eğitimli müşteri hizmetleri personelimizden telefon ile de destek alabilir, aklınıza takılan kullanıcı bazlı küçük sorunlar hakkında verdiğimiz bilgilerle ve klima hakkında sunduğumuz bilgi ve paylaşımlarıyla LG Klima Servisi her zaman sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Ayrıca klima konusunda teknik servisimize ihtiyacınız olduğunda bir telefon ile teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz. Uzman Personelimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelip ihtiyacınız olan keşif, onarım, bakım, montaj, de-montaj, gaz şarjı gibi hizmetleri sizlere sunmaktadırlar.

 

LG Klima Servisi olarak siz müşterilerimize klima konusunda bazı tavsiyelerimiz bulunmaktadır. Klimalarınızın sonraki zamanlarda performansının düşmemesi için, uzman kadromuz aracılığı ile periyodik olarak bakımının yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bu sayede olası arızaları önleyebilir, ya da değişmesi gereken bazı parçaları önceden tespit ederek klimanızın daha büyük hasar görmesini ve ilk kullanmaya başladığınız günkü performansıyla kullanmanızı sağlayabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: