Fujitsu Klima Servisi

 

Fujitsu Klima Servisi

 

            Fujitsu Klima Servisi gün içinde gelen teknik servis taleplerini değerlendirerek siz kullanıcılarımızın klima ile ilgili yaşadığınız sorunları güvenilir ve hızlı bir şekilde çözümlemek için tüm personeli ile özverili bir şekilde çalışmaktadır. Müşterilerimize zamanında ve güvenilir bir hizmet vermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Klimanız ile ilgili en ufak bir problem ile karşılaşırsanız, Fujitsu Klima Servisini arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz, adresinize gelmeden önce hangi saatte belirttiğiniz adreste olacağımızı size bildirerek verilen saatte ilettiğiniz sorunun başında olmaktadır.

 

            Fujitsu Klima Servisi olarak duvar tipi klima, döşeme tipi klima, kaset tipi klima, yer ve tavan tipi klima, multi klima ve frv tipi klimaların satışını ve satış sonrası bakım, onarım, montaj, tamir gibi teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Satın aldığınız klimanın montajı oldukça önemli bir konudur. Klima takılacak odanın büyüklüğü, kullanılan klimanın şekli, kullanılacak teknik malzemeler uzman bir kadro tarafından servisimiz aracılığı ile belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Klimanızın periyodik olarak bakımının yapılması da montaj kadar önemli bir konudur. Klima konusunda uzman olan teknik ekibimiz müşterilerimizin kullanmış oldukları klimaları, talep ettikleri takdirde bakımını yapmakta ve bakım sayesinde ileride sıkıntı olabilecek yada değişmesi gereken parçaları tespit edip klimanızın herhangi bir sorun oluşturmadan ve performansın düşürmeden çalışmasını devam ettirmektedir.

 

Siemens, Beko, Panasonic, Airfel, Daikin, Bosh, Baymak, Toshiba, LG, Mitsubishi, Samsung, Alarko, Demirdöküm, Midea markalarının da farklı çeşitlerde klimaları bulunmaktadır. Fujitsu Klima Servisi olarak bu markaların da klimalarına teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 

Klimalarınızın yedek parça değişimlerinde ve işçilik gerektiren durumlarda 1 yıllık garanti sunan servisimiz, sürekli kendisini geliştirecek faaliyetlerde bulunarak klima alanındaki konumunu korumaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: