Ferroli Kombi Servisi

 

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

 

                Endüstriyel alanda ve evlerde kullanılan ürünlerde çok geniş bir ürün grubuna sahip olan bir İtalyan markası olan Ferroli markası, ısıtma ve soğutma sistemlerinde verimliliği yüksek, tasaruflu ve güvenlik bakımından emin ürünler üreten bir marka olarak öne çıkmıştır. Ülkemizde de gittikçe daha fazla tanınan ve kullanılmaya başlanan bu kombi ile ilgili olarak bütün montaj ve bakım işlemlerini ferroli kombi servisi yetkilisi olarak şirketimiz gerçekleştirmektedir.

Ferroli kombi servisi, kombinizin bakım ve tamirat gerektiren işlemlerinde uzman arkadaşlarımızca tamamen orjinal parçalar kullanarak arızaları gidermektedir.  Kombi tamiratında orijinal olmayan parçalar kullanılması çok ciddi sorunlara yol açabilir, kombide arızalar ortaya çıkararak yüksek maliyetli zararlar ortaya çıkabilir. Bu sebeplerle kombi tamir ve montajında kesinlikle yetkili kişiler dışında kimseye itibar etmeyin, yetkisi olsa bile orijinal olmayan parçalar kullanmak isteyenlere de izin vermeyin.

Ferroli kombi servisi olarak sorumluluk sahibi olduğumuzu, ortaya çıkan sorunlarda orijinal yedek parçalar kullanarak gösteririz. Bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz her çeşit yedek parça konusunda servisimizle irtibata geçerek kombiniz için gereken kaliteli ve güvenilir malzemelerin fiyatları öğrenilebilir. Yetkili servis olarak yürüttüğümüz bugüne kadar ki çalışmalarımızda ihtiyaç duyulan her an, bütün müşterilerimizin yedek parça ve aksesuar ihtiyaçları ortaya çıktığında tarafımızdan temin edilerek montajı gerçekleştirilmektedir. Kendi alanında deneyim sahibi, uzman ekip ve kadromuzla, müşteri memnuniyetini baz alarak yedi gün yirmi dört saat, ferroli kombi servisi olarak aşağıda saymış olduğumuz markalarında montaj ve servis bakım hizmetlerini büyük bir itina ile yetkili servis olarak yapabilmekteyiz.

  • Arçelik kombi
  • Airfel kombi
  • Alarko kombi
  • Bosch kombi
  • Demirdöküm kombi
  • Eca kombi
  • Baymak kombi
  • Vaillant kombi

 

 

 

               

%d blogcu bunu beğendi: