Demirdöküm Kombi Servisi

 

DEMİR DÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

 

                Doğalgaz sistemlerinde kombi seçimi kadar düzenli bakım yaptırmak da çok önemli bir husustur. Bu bakımların yapılması cihazın ve tesisatın ömrünü uzatmak açısından çok önemlidir. Bu sayede sorun çıkarmadan çalışan bir kombi sistemi ile daha verimli bir şekilde ısınmak mümkün olabilecektir. Bunun sonucu da fazladan kabarmamış faturalar olarak karşımıza çıkacaktır. Kombi ve tesisatınızın sağlıklı çalışabilmesi ve uzun ömürlü olabilmesi için demir döküm kombi servisi olarak size hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu hizmetin amacı kombinin ömrünü uzatmak ve verimini artırarak beklentinizin karşılanmasını sağlamaktır.

Demir döküm kombi servisi, kombinizin bakım ve tamirat gerektiren işlemlerinde uzman ekipler tarafından orjinal parçalarla sorunlarınızı çözmektedir.  Kombi tamiratında orijinal olmayan parçalar kullanılması ciddi tehlikeler doğurabilir, kombide arızalar ortaya çıkararak yüksek maliyetli zararlara yol açabilir. Bu sebeplerle kombinizi asla yetkisiz kişilere tamir ettirmeyin, yetkisi olsa bile orijinal olmayan parçalar kullanmak isteyenlere müsaade etmeyin.

Demir döküm kombi servisi ünvanı kullanırken sorumluluğumuzun bilincinde olarak orijinal yedek parçalar kullanırız. Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz, yedek parça konusunda servisimizle irtibata geçerek kombiniz için gereken kaliteli ve güvenilir malzemelerin fiyatlarını sorabilirsiniz. Yetkili servis olarak ihtiyaç anında, müşterilerimizin yedek parça ve aksesuar ihtiyaçları ortaya çıktığında tarafımızdan temin edilerek montajı gerçekleştirilmektedir. Kendi alanında deneyim sahibi, uzman ekip ve kadromuzla, müşteri memnuniyetini baz alarak yedi gün yirmi dört saat, demir döküm kombi servisi olarak aşağıda saymış olduğumuz markalarında montaj ve servis bakım hizmetlerini büyük bir itina ile yetkili servis olarak yapabilmekteyiz.

  • Arçelik kombi
  • Airfel kombi
  • Alarko kombi
  • Bosch kombi
  • Baymak kombi
  • Eca kombi
  • Ferroli kombi
  • Vailant kombi

 

 

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: