Demirdöküm Klima Servisi

 

Demirdöküm Klima Servisi

 

                Klimalar ev, ofis, mağaza ve fabrika gibi kapalı alanlarda hemen her mevsim kullanılan önemli araçlardan biridir. Sık kullanılan her elektrikli araç gibi klimalar da düzenli olarak bakıma ihtiyaç duymaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan klimaların önemli parçalarında zamanla bazı problemler ortaya çıkabilmekte ve klima çalışmaz hale gelebilmektedir. Demirdöküm Klima Servisi olarak klimaların tüm bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Firmamız klimaların yıllık bakımlarını ve onarımlarını yerinde ve güvenli bir şekilde yaparak tüm problemleri çözüme kavuşturmaktadır.

Demirdöküm Klima Servisi olarak bakım ve onarım çalışmalarının yanında montaj ve yedek parça temini gibi hizmetler de vermekteyiz. Klimanızın montajından kullanım esnasında meydana gelebilecek tüm arızalarda bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın uzun yıllardır bu alanda çalışmakta olan deneyimli ve profesyonel ekibi klimanızdaki tüm sorunları kısa sürede tespit edecek ve çözecektir. Ekibimiz tüm modeller hakkında bilgi sahibidir ve gelişmiş ekipmanlar ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren firmamız, klimalarınız ile ilgili tüm sorunlarınıza hızlı ve uzun vadeli çözümler üretmektedir.

                Bakım ve onarımı yapılan klimaların ömrü daha uzun olmaktadır. Periyodik olarak bakımdan geçen klimalar daha düşük enerji ile daha verimli bir şekilde çalışmaktadır. Demirdöküm Klima Servisi olarak klimalarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak amacıyla hizmeti vermekteyiz. Gereken durumlarda klimanız dikkatli bir şekilde sökülerek atölyemize getirilmekte ve tüm onarım işlemleri kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Klima bakım ve onarım fiyatları modelden modele ve temin edilecek parçaya göre değişebilmektedir. Klimanız ile ilgili bütün sorunlarınızda firmamıza ulaşabilir ve uygun fiyat avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilir ve verilen iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: