Daikin Klima Servisi

 

Daikin Klima Servisi

 

Yazların bunaltıcı sıcak günleri ve kışların çetin soğuk günlerinin vazgeçilmezi olan klimalar hayatımızı kolaylaştırıyor.  Soğutma, ısıtma, havadaki nemi alma, hava temizleme gibi görevleri ile istenilen rahatlığı sunuyor.

Airfel, Alarko, Beko, Bosch, Baymak, Fujitsu, Siemens, Panasonic, Lg Klima, Mitsubishi, Samsung, Toshiba, Daikin, Demirdöküm, Midea gibi markalarla Klima Servisleri deneyimli personel ekibi ile birlikte, kurulum montajından daha sonra ortaya çıkabilecek teknik arızalarla ilgilenmektedir.

Daikin Klima Servisi olarak bizde, sizin konforunuzu maksimum seviyeye getirebilmek adına yaşamınızı kolaylaştırıcı farklı modları ile Daikin Klimayı hizmetinize sunuyoruz. Geliştirdiği İnverter Teknoloji sayesinde ihtiyacınıza göre uygun gücü ayarlar. Fan modu, güçlü mod, uyku modu sayesinde siz evde yokken, siz uyurken, sizi düşünüp enerji tasarrufu sağlar. Elektrik kesintisinden sonra sizin ayarladığınız fonksiyona geri döner. Enerji tasarrufu modu sayesinde, hareket sensörleri ile odada sizin olup olmadığınızı algılayıp 20 dakika içerisinde kendini ayarlar. Titanyum fotokatalitik arındırıcı, geliştirici Filtreleme özelliği ile dışarıdan gelen havayı içeriye alıp ortamdaki kirli havayı tertemiz havaya dönüştür ve hava değişimini sağlar. Nem ve rutubet oluşumuna imkan vermez dışarıdaki nemi alıp içerideki ortamın nemini artırır. Günlük programlama özelliği ile size uygun zamanlarda çalışmaya başlar ve kapanır bir biçimde programlayabilirsiniz. Karşınıza sıklıkla çıkan klimalar şık tasarımları ile evinizi ısıtırken içinizi de ısıtacak. Tamamen sizin rahatlığınıza göre düzenlenmiş Daikin Klimalarımız uzaktan kumandalı olan ürünleriyle oturduğunuz yerden kalkmadan programlama yapabilir odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Klimalarımız, çalışma sesinin sizi rahatsız etmeyeceği şekilde düzenlenmiştir.

Daikin yetkili servisimize gelen ürününüz, servisimiz tarafından teslim alınır ve size ulaştırılır. İlk kullanım bilgisi servis elemanlarımız aracılığı ile size aktarılır ve yapılan kurulum, montaj hizmetlerinden hiçbir ek ücret talep edilmez.

%d blogcu bunu beğendi: