Bosch Klima Servisi

 

Bosch Klima Servisi

Bosch Klimaları Sizleri Konforla Tanıştırıyor

Bosch klima servisi olarak Bosch klimaları bu sıcak günlerde sizleri yalnız bırakmıyor. 

En yeni teknolojiler ile karşınızda olan klimalarımız A enerji tasarrufu ile sizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Süper DC inverter klimalar, oda istenilen sıcaklığa geldiğinde motoru durdurmadan kompresör devrini yavaşlatır ve düşük devirde çalışmaya devam eder. Bu sayede yüzde otuz beş daha az enerji harcayarak size yüklü bir elektrik faturasından kurtarmış olur. Diğer klimalara göre hızlı, sessiz, sağlıklı ve uzun ömürü olan inverter klimalarımızda çevre dostu R410A gazı kullanır. Ayrıca Heat Pump teknolojiye sahip klimalarımız ile dış ortamdaki ısı emilip iç ortama taşıyarak enerji sarfiyatı ile ortam ısıtılmış olur.

 

Aktif karbon filtre ile koku emme özelliğine sahip klimalarımız, anti bakteriyel filtre ve yıkanabilir ön filtre sayesinde sağlığınızı da korumuş oluyor. Aklınıza gelebilecek her türlü sorunda sizlere hizmet veren müşteri hizmetlerimiz sayesinde gece gündür demeden sorunlarınızı çözüyoruz. Bosch Klima Servisi, web sitesinden de size yardımcı oluyor. Online servis kaydı oluşturabilir veya 444 3 702 çağrı merkezini arayarak sizlere sunduğumuz bu profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Aynı şekilde temizlik ve bakım konusunda da size yardımcı olan Bosch Klima Servisi sizlere 7/24 hizmet veriyor. Ürünlerimiz için fatura tarihinden 6 ay içerisinde 4 yıllık ek garanti de satın alabilirsiniz. Sizler için her türlü kolaylığı düşünen Bosch Klima Servisi, güler yüzlü ekibi ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktan gurur duyar. 2 saat aralığında randevu sistemi ile sorunlarınızı bekletmeden çözen müşteri hizmetlerimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Sizleri mağdur etmeden elimizden geleni yapmak bizim için bir zevk.  Web sitemizden bize ulaşabilir ve ürün kullanım kılavuzları dahil aradığınız her bilgiye erişebilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bosch klima servisi

%d blogcu bunu beğendi: